وزیر بهداشت تاکید کرد: باید تلاش هایمان برای مردم بی منت، بدون توقع و بی دریغ باشد، ناامید کردن مردم گناه و خیانت به کشور است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، قاضی‌زاده هاشمی گفت: مایوس کردن مردم نه تنها گناه بزرگی است بلکه خیانت به کشور و جامعه است و بخشی از مشکلات موجود در کشور ناشی از جهلی است که نسبت به این امر داریم.

به گزارش وبدا، وی با بیان این که گرفتن امید از مردم در همه جوامع می تواند باعث بروز مشکلاتی شود، گفت: نباید امید را از مردم گرفت، هر کدام از ما باید ببینیم که چه رفتاری انجام داده‌ایم که منجر به ناامید شدن مردم شده است و من وزیر بهداشت به شخصه باید بدانم در حوزه بهداشت و درمان چه اقداماتی موجب شده که مردم ناراحت، عصبانی و ناامید شوند.

وزیر بهداشت با اشاره به این که رسانه‌ها نقش مهمی در ایجاد امید در میان مردم دارند، افزود: باید دید که رسانه‌ها در کجا به مردم امید داده‌اند و کجا مردم را ناامید و مایوس کرده‌اند و باعث بدبینی مردم شده‌اند بنابراین هر شخصی در هر جایگاهی قوه مجریه، مقننه، و قضائیه و یا مراکز دولتی و خطیب نماز جمعه و یا فردی که در رسانه ملی ظاهر می شود همه در ایجاد امید و یا نا امیدی میان مردم نقش دارند.
هاشمی تأکید کرد: نباید با اعمال خود و اخبار ناگوار و نادرست و یا تهمت‌های بی مورد به این و آن مردم را آزار دهیم.
وی ابراز امیدواری کرد تا خداوند همه ما را هدایت کند و تلاش هایمان برای مردم بی منت، بدون توقع و بی دریغ باشد.

جستجو

فصلنامه ارتقاي سلامت

پیوندها

 

 

 

گزارش و گفتگو

ارزیابی-برنامه-دوره-پزشکی-عمومی-در-ایران-و-چالش-های-روبرو دكتر بهادر اعلمي هرندي به خاطر دارم شصت سال قبل...
خلاصه-سياستي-پيوند-پس-از-مرگ-قلبي باتوجه به اهميت بيش از پيش موضوع پيوند اعضاء در...

ورود به سایت