عناوین مهمترین خبرها:

دبیر گروه قرآن، عترت و سلامت فرهنگستان علوم پزشکی كشور از برگزاري دومین همايش قرآن، عترت و سلامت در اسفندماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل  دكتر رحیم قربانی، دبیر گروه قرآن، عترت و سلامت فرهنگستان علوم پزشکی گفت : در راستای توسعه و تعمیق فرهنگ غنی قرآن کریم و مکتب حیات بخش اهل‌بیت(ع) و نیز ارتقای کیفی و کمی و نهادینه کردن فعالیت‌های قرآن، عترت و سلامت در بین اعضای جامعه پزشکی و فعالان حوزه سلامت کشور، این گروه بر‌اساس پیشنهاد مجمع عمومی فرهنگستان تشکیل شده است.
ارتباط ، تعامل و همکاری با انجمن‌های علمی تخصصی پزشکی و پیراپزشکی، زمینه سازی برای توسعه پژوهش‌های قرآن، عترت و سلامت در عرصه سلامت علوم پزشکی، برگزاری همایش‌ها و کنگره‌های ملی و بین‌المللی در زمینه قرآن، عترت(ع) و سلامت حضور و مشارکت در کنگره‌های علمی تخصصی مختلف در زمینه قرآن، عترت و سلامت، حضور در فضای مجازی و رسانه‌ای و نیز بررسی و زمینه سازی برای تصویب قوانین مورد نیاز جهت حضور قرآن، عترت(ع) و سلامت در جامعه پزشکی از دیگر مواردی بود که دكتر قربانی از آن‌ها به عنوان بخش دیگری از وظایف این گروه نام برد.

دكتر قرباني ضمن اشاره به استقبال از اولين همايش ملي قرآن ، عترت و سلامت ويژه جامعه پزشكي كه در تابستان سال 1392 برگزار شد ، از تصميم گروه براي برگزاري اين همايش در سال 1393 در بيمارستان نمازي شيراز خبر داد .

در این همایش فعالان عرصه قرآن عترت و سلامت جامعه پزشکی کشور و عموم علاقه مندان منجمله اساتید متخصصین پزشکان پیرا پزشکان دستیاران و دانشجویان گروه پزشکی حضور دارند .

گفتني است دومین «همايش قرآن، عترت و سلامت» هفتم و هشتم اسفندماه سال جاری به همتگروه قرآن عترت و سلامت  فرهنگستان علوم پزشکی كشور و با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و  دانشگاه علوم پزشکی شیراز در بیمارستان نمازی شیراز برگزار مي شود.
برای دریافت فرم ثبت نام در دومین همایش قرآن عترت و سلامت ویژه جامعه پزشکی اینجا کلیک کنید .
برای دریافت برنامه های دومین همایش قرآن عترت و سلامت ویژه جامعه پزشکی اینجا کلیک کنید .