عناوین مهمترین خبرها:

صبح  امروز مراسم افتتاحیه  کلینیک فوق تخصصی قوه قضائیه با حضور حضرت آیت اله صادق آملی لاریجانی و هیئت همراه، دکتر سید علیرضا مرندی رئیس فرهنگستان علوم پزشکی ، دکتر مرضیه وحید دستجردی رئیس مرکز سیاست گذاری و برنامه ریزی سلامت قوه قضائیه و مشاور عالی ریاست قوه قضائیه ، و دکتر سید جمال الدین سجادی عضو هیئت رئیسه فرهنگستان و دکتر محمد حسین نیکنام عضو پیوسته و قائم مقام گروه همکاری های بین المللی سلامت  برگزار شد .

بر اساس این گزارش ابتدا  حضرت آیت اله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه ضمن تبریک به مناسبت میلاد مسعود حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (س) گفت : تلاش ما این است که در حیطه چارچوب وظایف محوله فعالیت های بسیاری انجام دهیم .

این مرکز پزشکی در جهت رفاه کارکنان قوه قضائیه تشکیل شد و امیدواریم بتوانیم مشکلات معیشتی اعضای قوه قضائیه را برطرف کنیم و به آحاد مردم و مسئولان دستگاه ها خدمت رسانی کنیم .

وی افزود : یکی از مسائل مطرح در دستگاه قضایی کمبود قاضی و نیروی انسانی است و این مشکل با لطف و عنایت خداوند برطرف شده است .

رئیس قوه قضائیه رسالت این قوه را اجرای عدالت خواند و خاطر نشان کرد : رسیدگی به دعاوی مردم در دستگاه قضا از مهم ترین وظایف ماست و در کنار آن تلاش می کنیم تا معشیت اعضاء و کارکنان دستگاه را ارتقاء بخشیم .