سه شنبه 1402/08/16 12:11
شماره :
1279
نماینده فرهنگستان علوم پزشکی در جایزه کتاب سال1402:

مولفان آثار پزشکی ارزشمند از حضور در جایزه کتاب سال غفلت نکنند

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل فرهنگستان علوم پزشکی دکتر سیدحسن امامی رضوی دبیر فرهنگستان علوم پزشکی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حضور در جمع اعضای هیئت علمی چهل‌ویکمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران انتخاب شد. 

دکتر امامی رضوی با تاکید بر اهمیت جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی در ارتقای فرهنگ آثار مکتوب در کشور از مولفان آثار ارزشمند علوم پزشکی دعوت کرد برای رقابت در این رخداد علمی وارد میدان شوند و فقط ارسال آثار را به عهده ناشران نگذارند. خبر معرفی اعضای هیات علمی این دوره جایزه کتاب سال را خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران منتشر کرده است. براساس این خبر جمع 15 نفره اعضای هیات علمی کتاب سال 1402 عبارتند از: شهاب اسفندیاری، رضا اکبری، سیدحسن امامی رضوی، اردشیر انتظاری، محمود بشیری، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن طارمی، موسی فقیه حقانی، محمود کمره‌ای، جواد محقق، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا مختاری، عبدالله معتمدی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمحمدحسین هاشمیان، حمید هوشنگی، علی رمضانی و محمدعلی مرادیان که تا بهمن امسال برگزیدگان مراسم معرفی کتاب سال را در  دوره به جامعه فرهنگی کشور معرفی خواهند کرد.

دکتر اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکم انتصاب اعضای هیئت علمی چهل‌ویکمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران آمده است:«نظر به تجربه گران‌مایه جناب‌عالی در حوزه تحقیق و پژوهش و شایستگی علمی و فرهنگی، به موجب این حکم به مدت یک سال به‌عنوان «عضو هیئت علمی چهل‌ویکمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید. امیدوارم با استعانت از حضرت باری‌تعالی و هم‌اندیشی و همکاری با استادان و پژوهشگران متعهد و متخصص کشور، این جایزه در رشد و تقویت فرهنگ مکتوب ایران اسلامی نقش‌آفرین باشد.

گفتگوی دکتر امامی رضوی با روابط عمومی و امور بین الملل فرهنگستان را در باره نحوه داوری آثار برتر در جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی و اهمیت ارسال آثار پزشکی به دبیرخانه این رخداد ملی ارزشمند در زمینه آثار مکتوب در بخش وبآوای استودیو چندرسانه‌ای بشنوید.

پرکاربردها

بیانیه مجمع عمومی خرداد 1403 فرهنگستان علوم پزشکی:
نامه رئیس فرهنگستان علوم پزشکی به سرپرست ریاست جمهوری:
دبیر فرهنگستان علوم پزشکی کشور :
در جلسه گروه حکمت، طب سنتی و طب دوران تمدن اسلام و ایران مطرح شد:

اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها

بیانیه مجمع عمومی خرداد 1403 فرهنگستان علوم پزشکی:
نامه رئیس فرهنگستان علوم پزشکی به سرپرست ریاست جمهوری:
دبیر فرهنگستان علوم پزشکی کشور :
در جلسه گروه حکمت، طب سنتی و طب دوران تمدن اسلام و ایران مطرح شد:

بنرها

 

X